Vítej na Bookee.cz

Tak a je to tady! Jsi poprvé na Bookee.cz!

Celý náš tým Tě vítá a těší na spolupráci s Tebou. Pokud patříš k těm, kteří se rozhodli nabízet svoji službu, nalezneš zde pravidelné články, které Ti pomůžou vylepšit způsob Tvé propagace. Používáš-li Bookee k hledání služby, je tento Blog ideální inspirací k vyzkoušení nových věcí. Můžeš tu očekávat pravidelné články a tipy z různých oborů a též rozhovory se zajímavými lidmi, kteří nabízejí své služby.

V tomto článku Tě provedeme hlavními částmi Bookee a ukážeme Ti několiv tipů pro rychlejší a efektivnější orientaci.

#1 Home neboli Hlavní strana

Jedno z nejdůležitějších míst Bookee. V horní části stránky nalezneš panel pro Rychlé vyhledávání a též Hlavní menu, které bude sloužit pro tvoji orientaci. Na hlavní straně narazíš na doporučené a nejaktuálnější podkategorie služeb zobrazené v jednotlivých dlaždicích. Jejich pořadí je určené na základě popularity samotné podkategorie. Tyto dlaždice se mohou měnit dle aktuální sezóny a trendovosti služeb.

Pod podkategoriemi najdeš výběr těch nejlepších služeb na Bookee.cz. Pomocí rychlého náhledu zobrazíš danou službu a zjištíš hlavní informace. Pokud se Ti služba líbí, můžes si jí klikem na srdíčko označit jako oblíbenou. Po kliknutí na službu se Ti dále zobrazí její kompletní profil, kde se dozvíš veškeré detaily služby.

K těm, kteří u nás nabízí své služby, máme vždy osobní přístup. Pravidelně sledujeme jednotlivé profily a jejich obsah, doporučujeme úpravy, čteme si Tvé názory a hodnocení. Ti nejlepší z nejlepších se zobrazí v nabídce Nejlépe hodnocená služba.

 

#2 Objevuj

Zde se nachází to nejdůležitější na Bookee.cz. Kliknutím na tlačítko Objevuj otevřeš kompletní nabídku služeb, kterou u nás máme. Samotná orientace na stránce Objevuj je velmi jednoduchá. Můžeš začít zvolením jedné z hlavních kategorií služeb. Po tomto výběru můžeš využít některý z filtrů v samotném vyhledávacím panelu. Pokud Ti hledání s filtry nevyhovuje, nevadí. Kliknutím na nabídku Podkategorie v levém horním rohu zobrazíš celou nabídku služeb řazenou dle jednotlivých specializací. Toto je ideální i v případě, že se například chces pouze inspirovat službami kolem tebe. Po pravé straně nalezneš mapu služeb, která vždy označí, jaké služby se kolem Tebe objevují.

 

#3 Přidej se

Tlačítko, které Ti otevře možnosti k vložení Tvé služby do Bookee.cz. Kliknutím se dostaneš k výběru kategorie Tvé služby a následně k vyplnění informací o Tvoji službě. Tvoje služba tak může být během několika minut online.

 

Pokud chceš mít jistotu, že Ti nic důležitého neunikne, sleduj pravidelně Bookee blog!

 

Petr Z.

Petr Z.

Spoluzakladatel Bookee.cz, fanoušek nových technologií, hudby a cestování

Líbil se Ti tento článek? Sdílej ho svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on whatsapp

Další články, které Tě mohou zajímat

mood_bad
  • Zatím žádné komentáře
  • Přidat komentář

    Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.