Bookee.cz je tu především pro Tebe

Kvalitní služby pro všechny na jednom místě. Tak zněla naše prvotní idea o vzniku Bookee.cz. Sami jsme totiž neustále řešili jeden problém, se kterým se určitě též často setkáváš. Začalo to vše rekonstrukcí našeho bytu a přesunulo se to dále na plánovaní naší svatby a mnoho dalších různých věcí. Naše nekonečné online hledání řemeslníků, krejčovství, kadeřnic, fotografů, cukrářů atd., dopadlo vždy stejně. Téměř vždy jsme se nakonec museli obrátit na naše známé a kamarády, aby nám doporučili kvalitní živnostníky, se kterými měli již zkušenost.  Pořad nám chybělo místo, kde bychom si dokázali přečíst stručné informace, reference a doporučení o daném člověku a jeho práci s možností následného rychlého kontaktu.

Téměř vždy jsme se nakonec museli obrátit na naše známé a kamarády, aby nám doporučili kvalitní živnostníky, se kterými měli již zkušenost.

Jak jistě tušíš, v hlavě se nám rychle zrodila myšlenka jednoduché online komunity, kde budou na jedné straně lidé, kteří mohou nabídnout své služby a na straně druhé, lidé, kteří hledají programátory, lektory, trenéry, fotografy, řemeslníky a mnoho dalších specialistů. Cíl byl jasný, nabídnout rychlé a jednoduché spojení mezi oběma stranami.

Hledám elektrikáře truhláře zahradníka programátora účetní právníka cukrářku fotografa trenérku jógy učitelku angličtiny

Představ si, že existuje online komunita, kde bez žádných složitých poptávkových formulářů najdeš freelancera ve tvém okolí, kterého zrovna potřebuješ. Navíc si o daném člověku přečteš přehledně ty nejdůležitejší informace, dozvíš se jeho kontakty a můžeš jej kontaktovat pomocí Přímých zpráv! Právě proto jsme vytvořili Bookee.cz! Stačí otevřít naší Homepage či přímo funkci Objevuj a můžeš začít. V profilu každé služby nalezneš veškeré potřebné informace. Stručně, jasně, přehledně. Skvělé je, že můžeš využité služby hodnotit, sdílet a doporučovat dále!

Jsem elektrikář truhlář zahradník programátor účetní právník cukrářka fotograf trenérka jógy učitelka angličtiny

Je to úplně jasné. Pracuješ na volné noze a rozhoduješ se, jak vytvořit svoje webové stránky, sociální sítě, online reklamu. Těch věcí, které musíš zvládnout je opravdu dost.  K tomu se navíc musíš starat o své dosavadní zakázky. Jak to tedy vše zvládnout? Bookee.cz přináší moderní a elegantní způsob, jak být vidět pro své zákazníky. Pomocí našich nástrojů vytvoříš během několika minut skvěle vypadající profil, který může sloužit jako Tvoje online prezentace. Můžeš se tak věnovat svým zákazníkům a propagaci nechat na nás. Přidej se a buď součástí této rostoucí sítě!

Petr Z.

Petr Z.

Spoluzakladatel Bookee.cz, fanoušek nových technologií, hudby a cestování

Líbil se Ti tento článek? Sdílej ho svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on whatsapp

Další články, které Tě mohou zajímat

Přidej se

Možná právě uvažuješ nad tím, co by ti Bookee.cz mohlo přinést nového. V dnešní době, kdy máme všichni spoustu možností, jak se zviditelnit online, je

Číst celý článek
mood_bad
  • Zatím žádné komentáře
  • Přidat komentář

    Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.