Vyzkoušeli jsme párové focení s Kenji’s ShotBook

V rámci nové kategorie našeho blogu „Ověřeno Bookee.cz“ Tu máme první článek, ve kterém jsme Ti zhodnotili naši zkušenost s fotografem Kenjim.

Čím nás Kenji oslovil a na základě čeho jsme si službu vybrali?

Kenji nás oslovil svým portfoliem ze samého začátku. Jeho tvorba je nabitá pozitivními emocemi a nenucenou radostí, takže při plánování, u koho bychom focení rádi vyzkoušeli, jsme téměř neváhali. Navíc Petr se s Kenjim již setkal v rámci rozhovoru pro Bookee Talks a Kenjiho bezprostřednost a nezapomenutelná osobnost nás utvrdila v tom, že focení s ním rozhodně nebude šlápnutí vedle.

Jak probíhala rezervace focení a následná domluva?

Lukáše jsme chtěli oslovit na párové/těhotenské focení. Rezervaci, výběr daného balíčku focení a termínu jsme provedli prostřednictvím přehledného poptávkového formuláře přímo na Kenjiho webových stránkách  Prakticky během pár dní jsme vyladili termín, který se hodil oběma stranám. Kvůli špatnému počasí jsme museli termín přesunout, ale i tak jsme výsledný termín našli bez problémů.

Měli jsme o stylu focení rámcovou představu, kterou jsme s Kenjim probrali. Fotit jsme chtěli v přírodě a tak jsme dali na Kenjiho oblíbená místa okolo Jihlavy a neváhali jsme za ním na focení přicestovat. Pokud máte ale svá oblíbená místa, na kterých byste se chtěli nechat nafotit, určitě neváhejte Kenjimu dát vědět a případné místo focení s ním domluvit. Za nás výběr místa byla na prostá trefa do černého a výběr přesně odpovídá našim představám. Také oceňuji Kenjiho návrh si vzít více outfitů na focení. Této možnosti jsme samozřejmě s Petrem oba rádi využili a výsledné fotky jsou o to lepší!

Jaký byl průběh focení?

S Kenjim jsme se setkali na domluveném místě a už po pár minutách bylo jasné, že veškerý stud nebo zábrany půjdou stranou. Kenji je otevřený člověk, se kterým se na focení rozhodně nudit nebudete! Umí perfektně odhadnout situaci a povahy zájemců focení a dokáže naprosto nenuceně a zároveň profesionálně navést nezkušené modely tak, aby výsledné fotky byly parádní. Pro nás bylo mnohdy focení spíše traumatický zážitek. Focení s Kenjim bylo naopak pohodové, nenucené a uvolněné. Kenji dokáže zachytit opravdové emoce a momenty, které stojí za to na fotografiích zachytit. Má smysl pro detail a rozhodně se nemusíte bát strojeného a kýčovitého výsledku. Vám tak zůstanou fotky, u kterých se musíte usmívat vždy, když se na ně podíváte!

A výsledek?

Výsledné fotky jsme od Kenjiho dostali během pár dní a jsme naprosto spokojeni. Veškeré fotky jsou naprosto top a do detailu zachycují atmosféru, která během focení panovala. Z fotek čiší radost a dokonce se na výsledných snímcích i sami sobě líbíme (což se na fotografiích stává opravdu zřídka 🙂 ). Za nás bylo focení skvělý zážitek s ještě lepším výsledkem – posoudit můžete sami v galerii níže!

Pokud jenom trochu uvažuješ o tom nechat se profesionálně nafotit ať už sám(a), s Tvojí polovičkou či rodinou, nemusíš vůbec váhat! Veškeré obavy a stud můžeš nechat doma a můžeš si být naprosto jistý(á), že s výsledkem focení budeš spokojen(a) na 100 %. A pokud jenom trochu váháš, mrkni na Kenjiho portfolio, které naše nadšení z jeho tvorby jen potvrdí.

Petr Z.

Petr Z.

Spoluzakladatel Bookee.cz, fanoušek nových technologií, hudby a cestování

Líbil se Ti tento článek? Sdílej ho svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on whatsapp

Další články, které Tě mohou zajímat

mood_bad
  • Zatím žádné komentáře
  • Přidat komentář

    Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.