Den natáčení s LoveFilms.cz

Máme tu pro Tebe doporučení na další skvělou službu. Jedná se o LoveFilms  kteří se zabývají natáčením a tvorbou (především) svatebního videa. Měl jsem možnost s kluky z LoveFilms spolupracovat na trochu jiném projektu, než je svatba. Ještě nedávno jsem totiž vedl menší rodinný hotel a restauraci. Jednou z věcí, kterou jsme v restauraci chtěli realizovat, bylo promo video. Jelikož jsem se znal s Honzou Svobodou  rozhodl jsem se, že ho s tvorbou videa oslovím.

Čím mě LoveFilms oslovili a na základě čeho jsem si službu vybral?

Hledal jsem nutně někoho, kdo zvládne natočit krátké promo video z naší restaurace (především z kuchyně), které by zachytilo přípravu a podávání pokrmů. Video pak mělo sloužit k marketingovým účelům a jako teaser na webu restaurace. Důležité pro mě bylo, abychom to zachytili tak, jak to u nás opravdu fungovalo. Jak jsem se zmínil výše, znal jsem se Honzou Svobodou a věděl jsem, že v LoveFilms dělají hlavně svatební videa. Mrknul jsem na jejich web a viděl opravdu parádní videa a reference. Jejich filmy ze svateb na mě působili opravdu čistě, nenuceně, a navíc byly profesionálně zpracované. Po zhlédnutí několika filmů na webu LoveFilms jsem měl jasno.

Jak probíhala rezervace natáčení a následná domluva?

Jelikož moje poptávka/požadavek byly nestandardní, rozhodl jsem se napsat do LoveFilms e-mail. Na jejich přehledném webu můžeš ale využít i poptávkového formuláře  kde můžeš mimo jiné zadat i poptávané datum natáčení. Následně jsme si vyměnili několik e-mailů a upřesnili jsme detaily a termín natáčení. Kluci z LoveFilms jsou profící a byť se zabývají především natáčením svateb, měli několik dobrých tipů, jak se na natáčení v kuchyni připravit.

Jaký byl průběh natáčení?

Když plánuješ focení nebo natáčení v restauraci během provozu, je to vždy celkem stres pro personál/majitele. Dokážu si živě představit, že podobné obavy mají lidé i před natáčením svatby. Prostě řešíš, jestli se všichni budou na záběrech tvářit přirozeně. Bojíš se toho, jaký bude výsledek a jestli z toho „video makeři“ dostanou nějaký koukatelný výsledek. V den natáčení jsem byl opravdu trochu ve stresu. Jakmile ale dorazili Honza s Honzou z LoveFilms, nějak to všechno opadlo. Ve zkratce jsme prošli místa, kde budeme natáčet a upřesnili pár věcí s kuchaři. Postupně začaly chodit objednávky do kuchyně a kuchaři i kluci z LoveFilms se dali do práce. Naprosto oceňuji, že kluci nevyvíjeli absolutně žádný tlak na personál. V kuchyni zavládla skvělá a uvolněná atmosféra a téměř jsme o nich nevěděli. Kuchaři si dokonce dovolili i pár improvizací a já z toho všeho měl radost.

A výsledek?

Zanedlouho po natáčení dorazil od LoveFilms výsledek. Byl jsem z toho naprosto nadšený. Klukům se podařilo vystihnout přesně to, o co jsem je žádal.  Dostali jsme čisté a profesionální video, ve kterém byla emoce, kterou jsem si přál. Video jsem dostal ve dvou různých velikostech, což jsem též ocenil (sám bych se s tou kompresí pral). Video splnilo svůj účel a použili jsme ho především na web restaurace jako „živý“ pohled do naší kuchyně. LoveFilms Ti mohu určitě doporučit. Pokud plánuješ svatbu a chceš mít film, který si budeš moct vždy pustit jako vzpomínku na ten super den, pak se obrať určitě na LoveFilms. Jejich reference mluví za vše. Videa jsou skvěle zpracovaná, kluci jsou velmi profesionální a během natáčení jsou téměř neviditelní. Pokud chceš vidět více z jejich tvorby, mrkni na web LoveFilms, je tam toho spoustu. Níže můžeš mrknou na výsledek našeho natáčení a také na ukázku z jejich svatební tvorby :-).

Petr Z.

Petr Z.

Spoluzakladatel Bookee.cz, fanoušek nových technologií, hudby a cestování

Líbil se Ti tento článek? Sdílej ho svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on whatsapp

Další články, které Tě mohou zajímat

mood_bad
  • Zatím žádné komentáře
  • Přidat komentář

    Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.