Kristýna & Petr

founders

Proč to děláme?

Kvalitní služby pro všechny na jednom místě. Tak zněla naše prvotní idea o vzniku Bookee.cz. Chybělo nám místo, kde bychom si dokázali přečíst stručné informace, reference a doporučení o daném člověku a jeho práci s možností následného rychlého kontaktu.

Jak jistě tušíš, v hlavě se nám rychle zrodila myšlenka jednoduché online komunity, kde budou na jedné straně lidé, kteří mohou nabídnout své služby a na straně druhé, lidé, kteří hledají programátory, lektory, trenéry, fotografy a mnoho dalších specialistů. Cíl byl jasný, nabídnout rychlé a jednoduché spojení mezi oběma stranami.

Služby dostupné všem

Bookee.cz je marketplace, který vznikl proto, aby mohl propojovat jedinečné služby s lidmi, kteří je hledají.

Je naším cílem pomoct lidem, kteří se rozhodli věnovat se činnosti, která je baví. Chceme vytvářet přiležitosti a šance proměnovat aktivity, které Vás naplňují, v business, na který se můžete spolehnout.

Bookee.cz - služby dostupné všem
Bookee.cz - Dej o sobě vědět novým klientům

Nabízej své služby

Věříme, že  v jednotě je síla. S naší pomocí můžeš oslovit mnohem více zákazníků, kteří hledají pravě Tebe. Přidat k nám se můžeš během několika minut a nebude Tě to stát jmění. Vytvoř si skvěle vypadající profil, který Tvým zákazníkům ukáže ty nejdůležitější informace.

Hledej služby​

Díky našemu způsobu vyhledávání se jednoduše můžeš podívat, kdo blízko Tebe nabízí službu, kterou hledáš. S tlačítkem „Objevuj“ se můžeš naopak inspirovat a zkusit něco nového. Funkce přímých zpráv Ti bude vždy nápomocná při kontaktu s danou službou.

Hledej služby ve tvém okolí
Bookee.cz bezpečné spojení freelancerů a lidí kteří hledají kvalitní služby

U nás je to bezpečné

Náš systém umožňuje výměnu informací mezi lidmi, kteří služby nabízí a ty, kteří je hledají. Spojení mezi oběma stranami je naprosto bezpečné a je naší prioritou jej chránit.

Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.