Hledáš brigádu? Zkus to přes Bookee.cz!

Možná právě teď řešíš, jakým způsobem si přivydělat na přicházející Vánoce. Co takhle nějaká brigáda? Máš volný čas po škole či po práci? Možností, jak využít svůj volný čas a přitom vydělávat existuje samozřejmě celá řada. Určitě můžeš zkusit hledat volné pozice v místních kavárnách, restauracích, hotelech či obchodech. To je samozřejmě skvělé! Přiznejme si ale fakt, že ne všichni můžeme být kvalitními číšníky, barmany a prodejci. Co kdybychom Ti však ukázali zcela nový pohled na věc?

Udělej s tím něco

Zkus se zamyslet nad tím, zda by nebylo dobré zkusit něco v čem opravdu vynikáš. Činnost, ze které máš radost a zároveň Ti může finančně přilepšit. Může to být cokoliv. Baví Tě venčit psi? Umíš anglicky a zvládneš doučovat lidi, kteří mají zájem se v angličtině zdokonalit? Jdou Ti domácí práce? Vynikáš ve skládání nábytku a můžeš pomoct ostatním? Paráda! Nejlepší na tom je, že záleží jen na Tobě, jak se k tomu postavíš. Spoustu z nás má strach z toho, pokusit se vydělávat činností, pro kterou máme největší talent či nás nejvíce naplňuje. S Bookee.cz jsme tu od toho, abychom Ti dali možnost tento strach překonat. Je to opravdu snadné, stačí tomu věnovat pár minut a Tvůj profil bude online. Zbývá už jen se do toho pustit!

Řešení na dosah

S blížícími se svátky Bookee.cz chystá kampaň zaměřenou právě na brigády. Nečekej a využij už teď možnost vytvořit profil pro službu, kterou chceš nabídnout. Čím dříve se zapojíš, tím větší je pravděpodobnost, že Tě někdo osloví. Abychom Ti to ještě více zjednodušili, vytvořili jsme balíček členství, který je na 6 měsíců zcela zdarma! Nebudeme po Tobě chtít žádné zálohy ani platební karty. Klikni níže na tlačítko „Jdu do toho“ na staň se součástí Bookee.cz. Těšíme se na tebe.

Petr z Bookee.cz

Petr Z.

Petr Z.

Spoluzakladatel Bookee.cz, fanoušek nových technologií, hudby a cestování

Líbil se Ti tento článek? Sdílej ho svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on whatsapp

Další články, které Tě mohou zajímat

mood_bad
  • Zatím žádné komentáře
  • Přidat komentář

    Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.