Časté dotazy

Nejčastější otázky a jejich odpovědi

Bookee.cz je online markeplace, který propojuje dva různé typy uživatelů – uživatele, kteří hledají možnost jak propagovat službu a uživatele, kteří hledají dané služby. 

Aktuálně u nás nalezneš 3 balíčky členství:

Jdu  do toho – Zdarma

Rezervace „Basic“ – 259 Kč / měsíčně

Rezervace „Profi“ – 299 Kč / měsíčně

* veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH

Registrovat na Bookee.cz se může každý. Registrace je zcela zdarma. Chceš-li používat Bookee.cz pouze k prohlížení služeb, jejich sdílení a ukládání, nemusíš nic platit. Poplatky mohou nastat až v momentu, kdy se rozhodneš vytvořit profil pro své služby a vybereš odpovídající balíček.

Koncem prosince 2020 od nás obdržíš e-mail s proklikem na upgrade Tvého profilu. Na pár kliknutí tak budeš schopen zadat platební údaje a Tvoje služba tak zůstane i nadále aktivní.

Ano. Na Bookee.cz využíváme zabezpečenou platební bránu, která umožňuje platbu kartou opakovaně každý měsíc, jako jsi zvyklý/á třeba ze Spotify nebo Netflixu. Takže zadáš platební údaje jen jednou a dál se o nic nemusíš starat.

Jasně! Bude to easy! Stačí pouze deaktivovat Tvoji službu v nastavení Tvého profilu a Tvoje služba bude od následujícího měsíce pozastavena stejně tak, jako strhávání platby z Tvé karty. Kdykoliv se pak můžeš rozhodnout a službu si znovu aktivovat.

Tvoji službu budeme muset bohužel stáhnout z platformy Bookee.cz. Tvůj Bookee účet však zůstane nadále aktivní. Dobrá zpráva ale je, že když se rozhodneš někdy v budoucnu svoji službu obnovit, přes přihlášení do svého Bookee účtu si snadno službu aktivuješ, zadáš údaje potřebné k provedení platby a Tvoje služba bude v celé kráse opět aktivní.

Bohužel ne. Náš rezervační systém je navázaný na profil na Bookee.cz

To vše záleží zcela na Tobě. Vždy můžes vybrat některý z aktuálních balíčků. Standardní je balíček s měsíčním trváním. 

Schválit nově vytvořenou službu se zpravidla snažíme co nejdříve. Může to však trvat i 72 hodin.

Ano. Jakmile vytvoříš profil Tvé služby, ve kterém nebude odpovídat některá z vložených informací naším kritériím, budeme Tě kontaktovat prostřednictvím poskytnutého e-mailu s žádosti o úpravu těchto informací. Pokud k úpravám nedojde, služba nebude zveřejněna.

Bookee.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.